SieMatic — parim Saksa köögimööbli tootja juba üle 70 aasta! 
Maksimaalselt läbi mõeldud detailid loovad uued võimalused teie köögi organiseerimisel. On maailmas üks kõige kõrgtehnoloogilisem - sisseehitatud multimeediasüsteemid, Internetiühendus, polüfunktsionaalne valgustus, unikaalne vee filtreerimise süsteem ja palju muud. Köögimudelite Siematic stiili kallal töötasid maailma parimad disainerid.
See on käsitöö ja miinimum konverteeritud luksust. RENE LALIQUE loomingus on väga vähe karaate, see-eest väga palju kunsti.
Täna võib üksnes ennustada, millised Lalique esemed muutuvad aastatega kollektsionääride unistuste objektiks ja satuvad Christie'sse. Aastatega Lalique toodete maksumus ainult kasvab. Need on tõelised kunstiteosed!
Daum marki kristallesemed koguvad populaarsust kogu maailmas. Kogu maailma kollektsionäärid tunnevad ja hindavad seda marki.
DAUM kasutab klaasi vormide ja joonte eksootilist ühendamist pate de verre tehnikas, mille 1878. aastal lõi prantsuse meister Jean Daum. Käsitööesemeid lastakse välja väiketiraažidena ja iga loodud ese muutub kohe rariteediks. Üksikud DAUM-i šedöövrid on loodud Armani ja Cesare, Dali ja Dubre, Маccа Коnico, Lalanne ja Cocteau disaini järgi.
Haviland - see on “Limoge-i valge kuld”, paistab silma eredate värvide ja hämmastava valevuse poolest. Tänapäeva Haviland – see on üks vanimaid ja tuntumaid Euroopa portselanitootjaid.
Havilandi portselanserviisi antakse edasi põlvest põlve...
Haviland on tuntud kui „presidendiportselan“. Seda eelistasid Ameerika presidendid Lincoln ja Roosevelt.
70 aasta jooksul on püütud taaselustada juveliirimarki FABERGE, kuid alles 1989. aastal õnnestus seda teha saksa linna Pforzheimi juveliiril Herbert Mor-Meieril, kelle esivanem Viktor Meier alles 1900. aasta Pariisi Maailmanäitusel pakkus Carl Fabergele väärikat konkurentsi. Alates 1989. aastast on firma Meier ainus Faberge tööde valmistaja, kellel on nimelise markeerimise õigus.
Eredad ja meeldejäävad tööd, mida te võite soetada meie salongis, on skulpturid, mis on tehtud pronksist ja klaasist prantsuse kunstniku Ives Lohe poolt. Klaasimassi lisamine võimaldas skulptoril täita oma pronksist tööd uue poeesiaga. Unikaalne „Lohe“ stiil – see on valguse, värvi ja pronksvormide vastastikune mõju. Tänapäeval näidatakse Lohe pronksi maailma kõige prestiižsemates galeriides, rahvuslikel ja rahvusvahelistel näitustel.
Itaalia kaubamärk VenturiArte see on aristokraatse maitse ja laitmatu kvaliteedi elustumine. Üle 15 aasta töötas selle ateljeega Salvador Dali,  lugedes seda Euroopas parimaks pronksiga töötajaks. Siin viis ta ellu oma ideed.
Käesoleval ajal on töökoda üks maailma parimaid kunstitöökodasid.
Hispaania kollektsiooni Credan luksuslikud käsitöötooted hõivavad erilise koha VIP-toodangu seas. Damaskuse kunsti saladused koos vanaaegse tehnoloogiaga annavad kõigile Credan toodetele vana aja ja luksuse hingamise.
Kuningad, printsid, šeigid, saadikud ja kõige prestiižsemad isikud muutuvad väga kiiresti lojaalseteks CREDAN klientideks.

Olge kursis
Uudistega:
Telefoni teel
+372 6 108 444
E-posti järgi
info@astieks.ee