Galerii
Galeriis saate tutvuda meie tootevalikuga.
Vaata
Galerii kokku
Köögid
Iga SIEMATIC köök on unikaalne, luuakse individuaalselt iga kliendi jaoks, võttes arvesse tema ettekujutust mugavusest ja ilust.
Üks praktiliselt kõigi SIEMATIC köökide eelis on võimalus teha šikk köök isegi väga piiratud ruumis.
Mine galerii
Mööbel
Meie juurest leiate mööbli võõrastetoa magamistoa, lastetoa, vannitoa, garderoobi jaoks, samuti diivaneid, tugitoole, toole, aiamööblit, kappe, järisid, konsoole, peegleid ja palju-palju muud.
ASTIEKS pakub kompleksteenindust alates disainiprojektidest kuni kohale toimetamiseni.
Mine galerii
Valgustus
Valgusti – see on iga interjööri tõeline kaunistus. Õigesti valitud valgustus täidab soojusega teie hubase kodu. Mmeie aitame teid sisustada oma maja, korteri, kontori, aia kaasaegsete kvaliteetsete valgustitega juhtivatelt itaalia, prantsuse, saksa ja hispaania tootjatelt
Mine galerii
Aksessuaarid ja kingitused
Teie interjööri kordumatuse loovad niisuguste kaubamärkide aksessuaarid nagu Lalique (prantsuse satineeritud kristall), Daum (värviline mitmekihiline kristall), Haviland (Limoge portselanist lauanõud), LOHE (klaasiga pronksskulptuurid) ja palju muud...
ASTIEKS pakub tooteid mitte üksnes teie kodule, vaid ka kinkimiseks.
Kingitus – see on eelkõige märk tähelepanust, sõprusest, vaimustusest. Kingitus tänapäeval – see on üks ärikommunikatsiooni tehnoloogiatest, osa diplomaatilisest protokollist ja üks äritööstuse suundade objekt.
Mine galerii
Aroomid ruumidele
Miljon värvi ühes hingetõmbes.
Igaüks rohkem kui 30 Dr.Vranjes Firenze aroomikompositsioonist suudab tõepoolest luua teie kodus puhta ja unikaalse aroomiatmosfääri.
Mine galerii
Meie projektid
Mine galerii
Eripakkumised
Mine galerii
Meie
Kaubamärgid
ASTIEKS esindab maailma parimaid kaubamärke. Me töötame ainult parimate tootjatega.
Vaata
Kõik meie Kaubamärgid


Olge kursis
Uudistega:
Telefoni teel
+372 6 108 444
E-posti järgi
info@astieks.ee